Në super formë ,‘Bihter' publikon poza me bikini dhe rrjeti u ‘çmend’

Mediale Vip

Në super formë ,‘Bihter' publikon poza me bikini dhe rrjeti u ‘çmend’

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 09:18
Beren Saat

Aktorja turke Beren Saat e njohur si “Bihter” vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat turke e së fundmi në fokus ka qenë jeta e saj private.

Pak kohë më parë u përfol se ajo ishte ndarë sërish nga bashkëshorti i saj Kenan Dogulu, por aktorja i hodhi poshtë thashethemet.

Këtë e vërteton edhe fakti që çifti së fundmi janë fotografuar bashkë teksa kalonin pushimet në Çeshme.

 Gjithashtu Beren publikoi dhe një foto në llogarinë e saj në Instagram ku shfaqej me rroba banje të kuqe dhe dukej në super formë.

Foto e cila brenda pak minuta mori me mijëra pëlqime.

Por nuk mjafoti vetëm foto-ja që aktorja publikoi në llogarinë e saj paparacët e kanë fotografuar atë së bashku me bashkëshortin e saj teksa shijonin nga një akullore dhe më pas duke u relaksuan në shezlong duke lexuar libra.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat