Morena puthet me një femër nën ujë

Mediale Vip

Morena puthet me një femër nën ujë

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 11:01
Morena Taraku

Kanë bërë not nën pishinë.

Por, Morena Taraku ka bërë një veprim mjaft interesant dhe të papritur.

Ajo në Instagram ka hedhur një video ku shihet se puthi në buzën vajzën që e shoqëroi për not.

Gjest provokues apo jo?

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat