Në çdo pozë me Ermirën, Goldi e reklamon unazën e martesës

Mediale Vip

Në çdo pozë me Ermirën, Goldi e reklamon unazën e martesës

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 12:47
Gold Ag dhe Ermira Shkodra

Gold Ag dhe Ermira Shkodra janë dyshja që përfolën mjaftë nga mediet rozë.

Që kur kurorëzuan dashurinë me martesë, ata kanë arritur të pëlqehen mjaftë nga audienca duke marrë vëmendje me secilin postim.

Thuajse në çdo moment gjinden bashkë, duke publikuar imazhe të shumta si një çift i përkryer.

Me anë të selfieve që i poston Ermira merr vëmendje poza e Goldit i cili gjithmonë kujdeset që në sy të bie unaza e martesës.

Kjo mbase ndihet i bekuar dhe i lumtur me jetën bashkëshortore duke qenë i lumtur me prezencën e bukuroshes krahë tij.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat