Pas 46 të dielave në punë, Ardit Gjebrea vetëm kështu mund të çlodhet

Mediale Vip

Pas 46 të dielave në punë, Ardit Gjebrea vetëm kështu mund të çlodhet

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 15:50
Ardit Gjebrea

Moderatori, Ardit Gjebrea ka nisur zyrtarisht pushimet për këtë sezon.

Pasi  përfundoi programin “E diela shqiptare”, ai e ka gjetur kohën t’i bashkohet familjarëve.

Dhe ka një gjë të cilën e priste me padurim! Pas gjithë lodhjes e dinamikës së punës, ai më në fund po shijon pushimet pranë gruas së tij.

Image

E padyshim ky rast duhej të festohej me një foto në llogarinë  e tij në Instagram.

Arditi shfaqet i mbështetur pranë saj teksa shkruan: “Pas 46 të dielave në studio, më në fund kjo është e para çlodhje që e prisja kështu”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat