Nusja e Albanit niset për punë, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë

Mediale Vip

Nusja e Albanit niset për punë, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 16:46
Fjolla Svirca

Nusja e Albanit niset për punë, është veshur e rregulluar si zonjë e vërtetë

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se po niset për punë dhe po duket si zonjë e vërtetë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat