Aktori i njohur pozitiv me koronavirus - Bota Sot
Aktori i njohur pozitiv me koronavirus

Mediale Vip

Aktori i njohur pozitiv me koronavirus

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 18:13
Antonio Banderas

Aktori spanjoll Antonio Banderas njoftoi sot se është pozitiv me COVID-19.

Në datëlindjen e tij të 60-të, Banderas njoftoi në mediat sociale se është në karantinë, se ndihet relativisht mirë dhe se është vetëm pak më i lodhur se zakonisht.

Banderas shtoi se do të përdorë kohën e tij të rimëkëmbjes për të lexuar, shkruar dhe pushuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat