Angjelina e ka harruar këngën, por trupin e ka në super-formë

Mediale Vip

Angjelina e ka harruar këngën, por trupin e ka në super-formë

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 00:56
Anxhelina Hadërgjonaj

Artistja Anxhelina Hadërgjonaj që një kohë të gjatë është kthyer në Shqipëri dhe aktualisht po shijon pushimet në qytetin e Vlorës.

Bukuroshja, e cila numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale, po vazhdon t’i mbajë të azhurnuar për më të rejat në jetën e saj.

Krahas kësaj, 26 vjeçarja për disa ditë radhazi ka sjell imazhe e video atraktive duke vënë në fokus linjat trupore.

Në postimin e fundit, krijuesja e hitit “Kopje pa kuptim” vjen e mrekullueshme gjersa shquhet për fizikun e saj të bujshëm.

Anxhelina ka më shumë se pesë vite që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor edhe pse ka paralajmëruar rikthimin në skenë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat