Don Xhon paralajmëron një këngë ‘gangster’ në shtator - Bota Sot
Don Xhon paralajmëron një këngë ‘gangster’ në shtator

Mediale Vip

Don Xhon paralajmëron një këngë ‘gangster’ në shtator

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 08:49
Don Xhon

Don Xhoni nuk ka ndërmend të ndaloj ritmin.

Don Xhoni ishte kritikuar shumë gjatë këtyre javëve, kinse ka ndryshuar stilin në këto dy projektet e fundit dhe kjo nuk iu ka pëlqyer publikut.

Por reperi nga Drenica, ka bërë të ditur se në shtator po vjen me një këngë të tipit ‘gangster’, si ato me çfarë e kemi profilizuar artistin.

Në një postim të ndarë në Instastory Don Xhon shkruan “Shtator, Alles cute criminal. Një dhuratë e vogël për krejt ata që mkan suportu edhe nuk nalen çdo ditë e më shumë, “Alles Cute Criminal”, Ruthless Rap. Shiehmi”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat