Maluma kapet duke u puthur me një vajzë misterioze

Mediale Vip

Maluma kapet duke u puthur me një vajzë misterioze

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 15:01
Maluma me një vajzë misterioze

Artisti kolumbian 26-vjeçar, Maluma është parë dje me një vajzë misterioze në New York.

Maluma dhe vajza misterioze u ndalën në NOMO Kitchen ku shijuan drekën jashtë.

Ndërsa gjatë daljes së tyre, të dy u panë duke shkëmbyer puthje.

Maluma shihet teksa e përkëdhel fytyrën e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat