Reperi shqiptar i propozon të dashurës në gjunjë

Mediale Vip

Reperi shqiptar i propozon të dashurës në gjunjë

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 15:25
Sparksi

Larg syrit të publikut, reperi Sparksi i ka propozuar të dashurës së tij.

Në fotografitë që janë publikuar në rrjete sociale, artisti është parë i ulur në gjunjë me unazë në duar, duke i propozuar vajzës që ia rrëmbeu zemrën.

Partnerja e Sparksit ishte veshur me një fustan të bardhë të shkurtër dhe dukej tejet e emocionuar pasi mori propozim nga reperi.

Sparksi nuk ka preferuar të publikojë ende fotografi në rrjete sociale nga ky moment.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat