“E do zemra çikën”, thotë Shpat Kasapi në këngën e re - Bota Sot
“E do zemra çikën”, thotë Shpat Kasapi në këngën e re

Mediale Vip

“E do zemra çikën”, thotë Shpat Kasapi në këngën e re

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 17:36
Shpat Kasapi

Këngëtari Shpat Kasapi ka prezantuar për fansat projektin e tij të ri me titull “E do zemra çikën”.

Këtij projekti, artisti ia realizoi edhe anën vizuale, ndërsa për tekstin e saj është përkujdesur Monkey Music.

Për muzikën e kësaj kënge u kujdes Sardi dhe Ronaldo Shtylla, ndërsa mix/masterin e bëri Monkey Music.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën me titutll “E do zemra çikën”, të cilit anën vizuale ia realizoi  ‘Thedirectoexh”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat