Sara nget veturën derisa Ledri është i dehur, por ja çfarë bën ai

Mediale Vip

Sara nget veturën derisa Ledri është i dehur, por ja çfarë bën ai

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 21:20
Sara dhe Ledri

Sara dhe Ledri janë çifti më i komentuar i momentit.

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka kohë që është në lidhje dashurie me Sara Hoxhën, shkruan lajmi.net.

Ata së fundmi e kanë zyrtarizuar lidhjen dhe gjininë e foshnjës.

Tani nuk po i ndalojnë postimet e komentet dedikuar njëri-tjetrit. Sara së fundmi e ka treguar një detaj interesant.

Ajo thotë e derisa Ledri është i dehur ajo nget makinën ndërsa ai i realizon foto.

“Unë ngas kur ai pi ndërsa ai duhet ta marrë rolin e fotografit”, shkruan Sara pranë fotos ku tregon barkun e rrumbullakosur e veshur me një fustan të zi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I drive when he drinks, but he still gotta take that photograph 😅

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat