Kylie Jenner tërheq vëmendjen e ndjekësve me imazhin e fundit - Bota Sot
Kylie Jenner tërheq vëmendjen e ndjekësve me imazhin e fundit

Mediale Vip

Kylie Jenner tërheq vëmendjen e ndjekësve me imazhin e fundit

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 22:12
Kylie Jenner

Modelja dhe blogerja e famshme, Kylie Jenner është tejet aktive në rrjetet sociale.

Në fotografitë e publikuara nga ajo nuk mungojnë as komentete e shumta të ndjekësve.

Ajo së fundmi ka ndarë një fotografi artistike, e cila mori gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Ndryshe, Kylie feston datëlindjen e 23-të, e cila ka publikuar një imazh me vajzën e saj duke theksuar se ajo është dhurata më e çmuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat