A është ndarë Linda Halimi nga BIG D?

Mediale Vip

A është ndarë Linda Halimi nga BIG D?

Më: 12 gusht 2020 Në ora: 10:26
Linda Halimi

Këngëtarja Linda Halimi në emisionin “SONTE” përveç projekteve të reja flet edhe për jetën e saj private.

Ajo tregon për eksperiencën e saj si një nënë e re por edhe lidhjen me bashkëshortin tash e sa vite Big D.

E pyetur se përse nuk publikon asnjë fotografi me bashkëshortin, a janë ende bashkë? Ajo duke qeshur përgjigjet: “Unë si person jam shume private, nuk është se postoj shumë fotografi për jetën e përditshme, Instagramin më shumë e mbaj për jetën artistike dhe nuk kam qejf me tepru me pastime të përditshme”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat