Fadil Berisha publikon një foto të pa parë të Era Istrefit - Bota Sot
Fadil Berisha publikon një foto të pa parë të Era Istrefit

Mediale Vip

Fadil Berisha publikon një foto të pa parë të Era Istrefit

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 19:46
Era Istrefi

Fadil Berisha është një nga fotografët më të njohur në New York, dhe emra të mëdhenj nga sektore të ndryshme të kulturës e sportit kanë punuar jo rrallë herë me të.

Ai gjatë ditë së sotme ka postuar një fotografi tepër aktraktive të Era Istrefit.

Në të ajo shfaqet veshur si një “catwoman”.

“Spicy” (pikante), ka shkruar pranë kësaj fotografie e cila u pëlqye shumë nga audienca.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat