Nga pushimet, aktorja shqiptare nxjerr të pasmet - Bota Sot
Nga pushimet, aktorja shqiptare nxjerr të pasmet

Mediale Vip

Nga pushimet, aktorja shqiptare nxjerr të pasmet

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 21:32
Arta Nitaj

Njihet për pozat provokative.

Arta Nitaj ka hedhur një imazh në Instastory ku shihet duke marrë rreze dielli.

Ajo ka zgjedhur bregdetin shqiptar për t’i kaluar disa ditë pushimi dhe duket tejet joshëse në postimin e fundit.

Teksa pozonte e shtrirë, në sy binin të pasmet. Arta ka provokuar rëndë duke i vënë në fokus të pasmet e formësuara.

Linjat e saj perfekte trupore janë si rezultat i ushtrimeve të shumta në palestër.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat