U infektua me Covid-19 në fund të korrikut, shërohet këngëtari i njohur shqiptar - Bota Sot
U infektua me Covid-19 në fund të korrikut, shërohet këngëtari i njohur shqiptar

Mediale Vip

U infektua me Covid-19 në fund të korrikut, shërohet këngëtari i njohur shqiptar

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 22:06
Foto ilustrim

Në fund të muajit të kaluar, këngëtari Art Abazi deklaroi se ishte prekur nga Koronavirusi.

 Pas shumë ditësh regjim shtrati, Arti e ka marrë veten dhe është shëruar.

Këngëtari ka publikuar në rrjete sociale foton e parë pas fitimit të betejës me Koronavirusin.

Ai ka pozuar krah të atit dhe të dashurës dhe shfaqet mjaft mirë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat