“Nuk do lodhem duke e parë nga shtëpia”: Xhemi Shehu konfirmon largimin nga Portokalli! - Bota Sot
“Nuk do lodhem duke e parë nga shtëpia”: Xhemi Shehu konfirmon largimin nga Portokalli!

Mediale Vip

“Nuk do lodhem duke e parë nga shtëpia”: Xhemi Shehu konfirmon largimin nga Portokalli!

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 10:21
Xhemi Shehu

Tashmë është zyrtare, Xhemi Shehu nuk do të jetë më pjesë e Portokalli dhe e as ekranit të Top Channel. Teksa prej javësh kanë qarkulluar zëra se moderatorja ikonike e spektaklit të humorit ka dhënë dorēheqjen nga programi dhe ekrani ku ajo nisi karrierën më shumē se 15 vite më parë.

Deri më tani Xhemi nuk kishte bërë asnjë reagim rreth këtij lajmi, ndërsa zgjodhi të fliste pēr herē të parë rreth largimit nga Portokalli, nē komentet që kanë shkruar ndjekësit e saj.

“E vërtetë që s’do jesh më në ‘Portokalli’?”- e pyet një ndjekës nē “Instagram”, ndërsa moderatorja i përgjigjet me “Po”. Ndërsa një tjetër komentues i shkruan: “Mos u lodh shumë se kemi ‘Portokallinë’ në tetor”.

“Nuk lodhem duke e parë nga shtëpia”, i është përgjigjur Xhemi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat