Kida ndryshon totalisht pamjen, nuk e keni parë kurrë kështu

Mediale Vip

Kida ndryshon totalisht pamjen, nuk e keni parë kurrë kështu

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 16:45
Kida

Kida është një nga këngëtaret më të talentuara, por edhe një nga artistet më stil.

Megjithatë kur vjen puna tek flokët ajo nuk ka guxuar shpesh.

Ndërsa së fundmi ajo i ka befasuar të gjithë me ndryshimin në pamje.

Kida ka lyer flokët dhe është kthyer në një bionde. Edhe pse duket shumë ndryshe, duhet thënë se ky ‘look’ i shkon shumë.

Kujtojmë se Kida ka sjellë javët e fundit dy projekte mjaft të suksesshme në bashkëpunim me Mozzik, “Kërkun” dhe “PP”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat