Ledri po e mbanë Sarën ‘para duarsh’, një shtatzani të tillë do ta ëndërronte ҫdo femër - Bota Sot
Ledri po e mbanë Sarën ‘para duarsh’, një shtatzani të tillë do ta ëndërronte ҫdo femër

Mediale Vip

Ledri po e mbanë Sarën ‘para duarsh’, një shtatzani të tillë do ta ëndërronte ҫdo femër

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 17:12
Ledri e Sara

Ledri e Sara tashmë e konfirmuar se po bëhen prindër për herë të parë.

Ҫifti i njohur dhe shumë i përfolur gjithashtu zbuluan edhe gjininë e foshnjës

E që nga fillimi i shtatzanisë Sarën e shohim vazhdimisht në pushime.

Një shtatzani të tillë me të vërtetë do ta ëndërronte secila femër.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat