Anita publikon foton me djemtë e saj, ka një mesazh për të gjitha femrat

Mediale Vip

Anita publikon foton me djemtë e saj, ka një mesazh për të gjitha femrat

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 18:51
Anita publikon foton me djemtë e saj

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur pranë djemve të saj, ku me anë të shkrimit ka dhënë një mesazh.

“Shikoni se si djemtë i trajtojnë nënat e tyre, sepse në të njëjtën mënyrë do t’iu trajtojnë edhe juve”- ka shkruar Anita.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat