Gjira zbulon gjininë e foshnjës

Mediale Vip

Gjira zbulon gjininë e foshnjës

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 21:10
Gjira Kajtazi

Gjira zbuloi gjininë e foshnjës që po pret.

Gjira Kajtazi është në pritje të fëmijës së dytë, ndërsa nuk i kursen fotografitë me barkun e rrumbullakosur.

Njësoj ka vepruar edhe së fundi teksa publikoi një imazh e veshur me një fustan shumëngjyrësh të kombinuar me një palë çizme.

“17 javë dhe mjeku im zyrtarisht e konfirmoi se është vajzë”, ka shkruar ajo, ndërsa pranoi urime të shumta nga ndjekësit.

Kujtojmë se Gjira para pak kohësh ishte për pushime në Kosovë, ndërsa tani është rikthyer në Gjermani.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat