Duken si binjake! Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur turke, do befasoheni sa ngjashmëri kanë - Bota Sot
Duken si binjake! Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur turke, do befasoheni sa ngjashmëri kanë

Mediale Vip

Duken si binjake! Nevina Shtylla qenka sozi e aktores së njohur turke, do befasoheni sa ngjashmëri kanë

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 21:14
Nevina Shtylla

Moderatorja Nevina Shtylla ka nisur pushimet në jug të vendit. Ajo nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale, të cilat marrin komente të ndryshme nga ndjekësit.

Së fundmi, Nevina ka pozuar me rrobabanjo dhe gjejeni çfarë? Ndjekësit kanë gjetur sozinë e saj dhe janë si dy pika uji!

Bëhet fjalë për aktoren e njohur turke Aybuke Pusat, e cila ka një ngjashmëri të frikshme me moderatoren.

Nuk e besoni? Atëherë shikoni foton e mëposhtme:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat