Beatrix Ramosaj s’mundi t’i shpëtojë akuzave për photoshop, por prisni të mësoni përgjigjen e saj! - Bota Sot
Beatrix Ramosaj s’mundi t’i shpëtojë akuzave për photoshop, por prisni të mësoni përgjigjen e saj!

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj s’mundi t’i shpëtojë akuzave për photoshop, por prisni të mësoni përgjigjen e saj!

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 07:04
Beatrix Ramosaj

Thuajse të gjithë personazhet e njohur të showbiz-it janë akuzuar të paktën një herë në jetën e tyre për photoshop, ndërsa shumica ka pranuar hapur se e përdorin.

Këtyre akuzave s’mundi t’i shpëtonte as këngëtarja Beatrix Ramosaj, e cila na “servir” shpesh poza seksi në llogarinë e saj në Instagram.

Dikush mendon se Beatrixi përdor photoshop, madje këtë mendin ia ka thënë troç në koment.

Që ta marrë vesh ndjekësi dhe kushdo që ka një dyshim të tillë, këngëtarja ka kthyer njëherë e mirë një përgjigje e cila s’la më aspak vend për dyshime.

Që ta dini të gjithë, Beatrixin kaq seksi e ka falur Zoti, siç thotë vetë ajo.

“Photoshop”- shkruan komenti i ndjekësit të cilit këngëtarja ia ka kthyer:

“Jo loqk, badihava kur t’fal Zoti.”

Epo, jo të gjithë kanë nevojë për photoshop!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat