Sylvester Stallone nxjerr në shitje makinën e ëndrrave: Një apartament me katër rrota - Bota Sot
Sylvester Stallone nxjerr në shitje makinën e ëndrrave: Një apartament me katër rrota

Mediale Vip

Sylvester Stallone nxjerr në shitje makinën e ëndrrave: Një apartament me katër rrota

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 08:40
Sylvester Stallone

Sylvester Stallone ka vendosur të shesë fuoristradën e tij për shifrën “modeste” 350 mijë dollarëve (rreth 295 mijë euro).

Është një Cadillac Escalade i kthyer praktikisht në një apartament luksi me katër rrota. Kabina, që mund të mbajë pa problem pesë të rritur, është e veshur në lëkurë.

Ka edhe një ekran TV LCD 109 centimetra mbrapa krahëve të shoferit, përveç 12 ekraneve 30 centimetra LCD për pasagjerët që janë  me kurriz nga shoferi.

Image
Cadillac Escalade

Gjithçka kompletohet me një sistem muzikor digjital të personalizuar me një procesor audio digjital dhe një lidhje të pandërprerë me internetin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat