Elita Rudi shtatzënë për herë të dytë?

Mediale Vip

Elita Rudi shtatzënë për herë të dytë?

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 12:27
Elita Rudi

Elita Rudi dhe Gjiko  gjatë ditës së djeshme janë relaksuar në jahtin e tyre lukoz.

Në një video të publikuar nga Gjiko, ku Elita shihet bashkë me Zërin në duar, gjithë vëmendjen e merr një detja.

Moderatorja duket se është shtatzënë për herë të dytë, ngase në fustanin që e kishte veshur i dukej barku i rrumbullakosur.

Image

Një tjetër gjë që i forcon akoma më shumë këto dyshime është fakti se Elitën në kohën e fundit e kemi parë teksa pozon me veshje të gjera apo sjell fotografi të vjetra.

Megjithatë, i mbetet moderatores që ta konfirmojë të vërtetën

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat