S’ka të mbaruar vera për Dafinën, shfaqet përvëluese në bikini

Mediale Vip

S’ka të mbaruar vera për Dafinën, shfaqet përvëluese në bikini

Më: 8 shtator 2020 Në ora: 16:22
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri shquhet për pozat atraktive të cilat shpesh i publikon në rrjetet sociale.

Këngëtarja e suksesshme tani ka publikuar një imazh të ri në bikini, duke treguar se ende nuk i ka përfunduar pushimet verore.

Në fakt, Dafina së fundmi ka qenë e angazhuar në Shqipëri dhe ka shfrytëzuar udhëtimin edhe për të pushuar dhe nuk i ka lënë anash pozat provokuese si kjo e fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat