Justin Bieber realizon tatuazh të ri në vendin delikat

Mediale Vip

Justin Bieber realizon tatuazh të ri në vendin delikat

Më: 8 shtator 2020 Në ora: 17:44
Justin Bieber

Justin ka bërë një tatuazh të ri.

Justin Bieber është një prej artistëve që tregon se i ka shumë në qejf tatuazhet, ngase ka realizuar disa të tilla në trup.

Me anë të disa videove në Instagram, këngëtari bëri të ditur se koleksionit të tatuazheve ia shtoi edhe një në qafë.

Këtë herë bëhet fjalë për një trëndafil, të cilin e gdhendi në vendin mjaft delikat të trupit.

Kujtojmë se Justin Bieber është i martuar me Hailey Baldwin dhe të dy janë një çift shumë i lumtur. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat