Shyhrete Behluli zgjedh Turqinë për pushime dhe për të punuar në këngën e re

Mediale Vip

Shyhrete Behluli zgjedh Turqinë për pushime dhe për të punuar në këngën e re

Më: 8 shtator 2020 Në ora: 19:17
Shyhrete Behluli

Tashmë edhe Shyhrete Behluli ka nisur pushimet.

Këngëtarja e cila ka një karrierë të gjatë muzikore ka nisur pushimet së bashku me vajzat e saj.

Ajo ka zgjedhur si destinacion Turqinë për t’i kaluar ca ditë relaksi.

E përveç pushimeve, këngëtarja atje po punon edhe për këngën e re me një artist turk.

Sinan Akçil është artisti me të cilin ajo do të bashkëpunojë në këngën e re, ndërsa nuk kanë zbuluar detaje të tjera.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat