Dua më e dashuruar se kurrë, shfaqet në krahët e të dashurit

Mediale Vip

Dua më e dashuruar se kurrë, shfaqet në krahët e të dashurit

Më: 8 shtator 2020 Në ora: 23:08
Dua Lipa, Anwar Hadid

Prej më shumë se një viti, këngëtarja Dua Lipa dhe partneri i saj Anwar Hadid, po shijojnë lidhjen e dashurisë dhe janë pjesë e përditshme e shtypit rozë.

Çifti janë bërë të pandarë nga njëri-tjetri dhe gati në secilën foto të publikuar janë shfaqur bashkë.

Se çifti ndodhet në kulmin e dashurisë e dëshmojnë edhe përmes fotografive të publikuara së fundmi në rrjetin social Facebook. 

Image
Dua Lipa, Anwar Hadid
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat