E keni dëgjuar projektin më të ri “As vet se di” nga Visar Rama?

Mediale Vip

E keni dëgjuar projektin më të ri “As vet se di” nga Visar Rama?

Nga: Maksim Gjokaj Më: 8 shtator 2020 Në ora: 23:52
Visar Rama

Artisti Visar Rama ka pak ditë që ka publikuar projektin më të ri muzikor "As vet se di".

Kjo është një cover e kënduar mjaft bukur nga Visari dhe që ka nisur të pritet mjaft mirë dhe të dëgjohet, e nëse ende se keni parë klikoni më poshtë për ta dëgjuar.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat