Këngëtarja ekspozon të pasmet me librin në dorë, ndjekësit e kritikojnë keq

Mediale Vip

Këngëtarja ekspozon të pasmet me librin në dorë, ndjekësit e kritikojnë keq

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 08:40
Ana Kabashi

Ajo ka arritur të tërheqë vëmendjen e ndjekësve me pozat e saj sensuale.

Së fundmi, Ana Kabashi ka pozuar e shtrirë në rërë, ku në pah bien të pasmet bombastike.

Këngëtarja mbante në dorë një libër të autorit të njohur ëilliam Shakespeare.

“Cili është libri juaj i preferuar? #beachmood #shekspeare #beachvibes”– shkroi ajo në përshkrimin e fotos.

Në sy ka rënë emri i shkrimtarit të madh anglez, që Ana Kabashi e kishte shkruajtur gabim, gjë që nuk kaloi pa u vënë re nga ndjekësit e saj.

“Shkruhet Shakespeare dhe jo Shekspeare, ti fillo të mësosh emrat e poetëve fillimisht dhe pastaj mund të lexosh libra,” i shkruan një ndjekëse.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat