Capital T: Uji ndalet, Halili nuk ndalet

Mediale Vip

Capital T: Uji ndalet, Halili nuk ndalet

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 10:13
Capital T dhe Halil Kastrati

Capital T edhe një herë e ka vlerësuar lart punën e humanistit Halil Kastrati.

Një prej emrave që njihet për pjesëmarrje në shumë aktivitete humanitare është edhe Halil Kastrati.

Madje, atij në shumë raste i janë bashkuar edhe artistë, siç është reperi Capital T, të cilin e kemi parë në disa aksione.

Së fundi, reperi ka postuar në Instagram një fotografi të Kastratit, për të cilin thotë se nuk ndalet.

“Uji nalet Halili s’nalet”, ka shkruar Capital T, duke ia shtuar fotos edhe një emoji të diamantit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat