Jonida Maliqi i kundërpërgjigjet ndjekëses që i shkruaji se po duket si transversit

Mediale Vip

Jonida Maliqi i kundërpërgjigjet ndjekëses që i shkruaji se po duket si transversit

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 11:06
Jonida Maliqi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shquhet si një prej femrave shqiptare më me stil, e cila gjithmonë ka qenë një inspirim për shumë femra në rrjetet sociale.

Jo të pakta janë rastet kur Jonida ndan me ndjekësit e saj imazhe të ndryshme nga dukja e saj në përditshmëri, duke treguar pasionin e saj për modën.

Në një fotografi të publikuar së fundmi, këngëtarja shfaqej mjaft atraktive e veshur me xhinse, një bluzë të bardhë dhe sandale të bardha.

Mes shumë komplimenteve, ajo mori edhe një koment negativ nga një ndjekëse, së cilës nuk hezitoi t’i kundërpërgjigjej.

“Je ber si transvestit, me te kap ty zer se kapur trans”, i ka shkruar ndjekësja këngëtares.

Ndërkohë, Jonida është përgjigjur duke thënë se më mirë të duket e tillë, por të jetë e pastër në shpirt.

“Më mirë vetvetja se sa si ti prototip i vulgaritetit”, ka qenë përgjigja e këngëtares përbri këtij komenti. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat