Diçka e re po vjen nga Fifi

Mediale Vip

Diçka e re po vjen nga Fifi

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 18:25
Fifi

Fifi po rikthehet me projekt të ri muzikor.

Fifi është aktive me këngë të reja, të cilat fansat e saj i presin shumë mirë.

Këngëtarja, së fundi ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me fustan të bardhë, të shkurtër.

Në këtë imazh, ajo vë sërish në pah ndryshimin e madh në dukje dhe pranoi komente pozitive.

Në mbishkrimin që ia la fotos, Fifi la të kuptohet se diçka e re po vjen, teksa shkruan “I see you, së shpejti”.

Kujtojmë se “Pa gajle” mban titullin projekti i fundit muzikor nga Fifi, në duet me Young Zerkën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat