Nga plazhi, Rina Balaj pozon e shtrirë pranë Sin Boy

Mediale Vip

Nga plazhi, Rina Balaj pozon e shtrirë pranë Sin Boy

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 19:44
Rina Balaj dhe Sin Boy

Rina Balaj ka ndarë një imazh të këndshëm pranë partnerit.

Rina Balaj dhe Sin Boy janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, të cilët i shohim vazhdimisht afër njëri-tjetrit.

Së fundi, rep-artistja publikoi një fotografi, të shkrepur nga pushimet, ku të dy shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Rina Balaj ka ndarë një imazh të këndshëm pranë partnerit.

Rina Balaj dhe Sin Boy janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit, të cilët i shohim vazhdimisht afër njëri-tjetrit, shkruan lajmi.net.

Së fundi, rep-artistja publikoi një fotografi, të shkrepur nga pushimet, ku të dy shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

“Ke plazhi”, është mbishkrimi që Rina ia la fotografisë, ku pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Për ndryshe, çifti janë duke punuar për projekte të reja muzikore dhe pritet që së shpejti t’i prezantojnë para fansave.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ke plazhi 🪐 @isyourboysinboy

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat