U infektuan me koronavirus, çifti i njohur i showbizit e mban të fshehtë

Mediale Vip

U infektuan me koronavirus, çifti i njohur i showbizit e mban të fshehtë

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 20:00
David dhe Victoria Beckham

Sipas mediave të huaja, David dhe Victoria Beckham kanë qenë të infektuar me koronavirus në fillim të muajit Mars ndërkohë që po qëndronin në Los Angelos.

Çifti është përpjekur ta mbajë të fshehtë këtë gjë. Madje shumë pjesëtarë nga stafi i tyre rezultuan pozitivë me Covid-19 në atë kohë.

Midis datave 5 dhe 19 Mars, çifti ka udhëtuar nga Los Angelos në Londër, për në Cotswolds, në Miami dhe më pas përsëri në Cotswolds.

Pas infektim e gjithë famija Beckham u detyruan të karantinoheshin për dy javë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat