“Me të kap ty zëre se ke kap…” Nuk përmbahet Jonida Maliqi

Mediale Vip

“Me të kap ty zëre se ke kap…” Nuk përmbahet Jonida Maliqi

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 20:08
Jonida Maliqi

Blogerja Jonida Maliqi është vënë në shënjestër të kritikave nga përdoruesit e rrjeteve sociale pas një ndryshimi rrënjësor në pamje si rezultat i disa operacioneve plastike.

Ajo ka publikuar një foto të fundit dhe komentet s’janë ndalur.

“Me te kap ty zere se kapur trans”,- i komenton dikush, ndërsa këngëtarja nuk e ka kursyer replikën. 

Image

“Me mire vetvetja se sa si ti prototip i vulgaritetit”,-i ka kthyer ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat