Miliarderja 23-vjeçare tregon të pasmet seksi

Mediale Vip

Miliarderja 23-vjeçare tregon të pasmet seksi

Më: 15 shtator 2020 Në ora: 12:22
Kylie Jenner

Kylie Jenner duket se nuk është e nevrikosur pse seriali Keeping Up With The Kardashians ka ndaluar transmetimin.

Ajo në mënyrë të vazhdueshme është duke ndarë imazhe nga përditshmëria, e rrethuar nga shoqëria

23-vjeçarja në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ka lënë pak vend për imagjinatë me pozat e reja.

Duke u munduar që të tregojë flokët e gjata dhe brune, në fokus janë vënë asetet e saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat