Zgjidhet “Miss Universe Albania & Kosova”, kjo është vajza që do të na përfaqësojë në “Miss Universe”

Mediale Vip

Zgjidhet “Miss Universe Albania & Kosova”, kjo është vajza që do të na përfaqësojë në “Miss Universe”

Më: 19 shtator 2020 Në ora: 00:12
Blerta Veseli

Sonte u mbajt “Miss Universe Albania & Kosova”.

Në eventin është zgjedhur më e bukura e Kosovës.

Kurorën e më të bukurës e ka fituar, Blerta Veseli e cila do të përfaqësojë Kosovën në spektaklin e bukurisë që do zhvillohet në tre mujorin e parë të 2021-ës shkaku i pandemisë.

Image

Kujtojmë që mbrëmja u drejtua nga dy modelet e njohura shqiptare, Adrola Dushit dhe Xhesika Berberit, bashkë me moderatorin Alaudin Hamitit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat