Të papritura në ‘Eurovizion 2021’, Eleni Foureira do të përfaqësojë Qipron

Mediale Vip

Të papritura në ‘Eurovizion 2021’, Eleni Foureira do të përfaqësojë Qipron

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 23:45
Eleni Foureira

Këngëtarja Eleni Foureira do të përfaqësojë Qipron në Eurovision 2021.

E ftuar në shfaqjen “Stin Folia ton Koukou”, ajo pranoi një propozim zyrtar nga RIK në mënyrë që të përfaqësonte Qipron në Eurovision 2021.

Kjo është hera e parë që RIK propozon zyrtarisht një artist për Eurovision 2021 dhe bëhet e ditur publikisht. Kujtojmë se shqiptarja nga Fieri ka pikasur me perfomancat e saj plot energji.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat