Reperi i njohur ndahet nga bashkëshortja, ja shkaku

Mediale Vip

Reperi i njohur ndahet nga bashkëshortja, ja shkaku

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 08:21
Fetty Wap është ndarë nga bashkëshortja e tij, Leandra Gonzales

Reperi i njohur, Fetty Wap është ndarë nga bashkëshortja e tij, Leandra Gonzales. 

Leandra kishte filluar procedurat e divorcit që në mars të këtij viti, pasi ajo akuzon reperin për abuzim psikologjik, një muaj pasi ishin martuar në Toronto.

Gjithashtu ajo shprehet ai e ka tradhëtuar dhe kjo ishte arsyeja kryesore për tu ndarë. 

Çifti ka nënshkruar divorcin në datë 4 shtator. Ata u martuar në 3 gusht të vitit 2019.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat