Reperi nga Prishtina që premton shumë

Mediale Vip

Reperi nga Prishtina që premton shumë

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 09:50
Altin Berisha

Altin Berisha, Nino, ëshët artisti më i ri në skenën muzikore shqiptare.

Nino, së fundmi ka përpunuar këngën “Fresh outta London”, një pjesë të së cilës e ka publikuar në Instagramin e tij.

Këngetari u ka premtuar fansave që shumë shpejt do të publikojë versionin e plotë të kësaj kënge. Ai gjithashtu thotë se shumë shpejt do të sjell edhe një këngë tjetër që do t’i bashkangjis videoklipin dhe projektet e tjera nuk do të ndalen.

Si duket artisti i ri e ka marrë seriozisht futjen në tregun muzikor shqiptar, por edhe në atë ndërkombëtar pse jo?!

Projektet e paralajmëruar nga artisti lënë të kuptojmë që konkurrenca mes reperave po rritet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat