Vajza harrojeni Qëndron Kastratin, kryetari qenka në një lidhje

Mediale Vip

Vajza harrojeni Qëndron Kastratin, kryetari qenka në një lidhje

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 11:23
Qëndron Kastrati

Qëndron Kastrati është kryetari i komunës së Kamenicës.

Edhe pse i ri në moshë ai ka arritur të jetë ndër politikanët më të suksesshëm në Kosovë.

Në një intervistë të realizuar, ai ka folur më shumë për jetën e tij profesionale dhe atë private, ku më në fund tregoj rreth statusit të tij.

32 vjetari e konfirmoi që është në lidhje dashurie me një vajzë e cila studion jashtë vendit.

Se kush është vajza që ia ka marrë zemrën kryetarit ende nuk dihet, por që sigurisht do të bëhet publike ditët në vazhdim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat