Fifi paska një ëndërr në sirtar: Mezi pres të kem një...

Mediale Vip

Fifi paska një ëndërr në sirtar: Mezi pres të kem një...

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 15:36
Fifi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi, arriti të tërheqë vëmenjdjen e ndjekësve me anë të një postimi në Instagram.

Në InstaStory ajio ka ndarë më ndjekësit foton e një bebeje vajzë dhe shkruan se ka shumë dëshirë të ketë një bebe.

"Dua kaq shumë të kem një bebe", shkruan Fifi.

Nuk e dimë çfarë e frymëzoi Fifin për këtë post por ne shpresojmë të marim  sa më shpejtë lajme të mira nga këngëtarja.

Deri më tani dimë vetëm që Fifit ia ka marrë zemrën një djalë me shkronjën Xh, gjë të cilën e ka bërë publike vetë këngëtarja.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat