Albumi i ri i Azetit me vëllanë, i dedikohet babait të tyre të ndjerë

Mediale Vip

Albumi i ri i Azetit me vëllanë, i dedikohet babait të tyre të ndjerë

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 17:19
Azet dhe Albin

Para pak ditësh, është publikuar albumi i Azetit me vëllanë e tij Albin.

Reperi i njohur në Gjermani e Zvicër, përmes një postimi të gjatë në Instagram tha se ky album i dedikohet babait të tyre të ndjerë i cili ndërroi jetë vitin e kaluar.

Azet thotë se kjo ishte dëshira e tij e madhe që të shoh vëllezërit duke kënduar bashkë, gjë që edhe e realizuan.

Më tej ai falënderon të gjithë fansat që e kanë mbështetur në muzikë pa të cilët s’do të ishte ky që është.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat