Tayna ndan disa nga momentet me të cilat ka marrë gjithë vëmendjen

Mediale Vip

Tayna ndan disa nga momentet me të cilat ka marrë gjithë vëmendjen

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 21:21
Tayna

Tayna duket tejet joshëse.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka vendosur që ti ndajë disa momente ku shfaqet provokuese.

Të gjithë e dinë që ajo i ka në qejf pozat para pasqyrës dhe në shumicën e kohës provokuese e veshur shkurt e në poza të ndryshme shfaqet pikërisht aty, para pasqyrës.

Reperja e cila është po ashtu shumë e suksesshme në muzikë, i ka publikuar disa momente me të cilat ka rrëmbyer vëmendjen.

Në secilën foto duket më seksi se në tjetrën.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat