Nëna e Nora Istrefit i është nënshtruar një operacioni

Mediale Vip

Nëna e Nora Istrefit i është nënshtruar një operacioni

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 21:43
Nora Istrefi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo ndan me fansat shpesh imazhe e video të ndryshme, duke njoftuar për më të rejat në jetë dhe karrierë.

Këtë herë, e njëjta ka treguar se nëna e saj, ish-këngëtarja Syzana Istrefi i është nënshtruar një operacioni.

Siç raportohet, ajo kishte probleme në veshkë por që tani është në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkaq, këtë e ka ndarë edhe Syzana në rrjetin social, Facebook, duke shkruar: “Nuk ka COVID. Gur në veshkë, shumë siklet por e madhja kaloj”.

Image

Kujtojmë që Syzana kur ishte e re ishte e njohur si këngëtare e muzikës popullore, por që braktisi profesionin pas vdekjes së burrit të saj, Nezir Istrefit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat