Ermali qenka në dietë, sapo e konfirmoi përmes një hamburgeri të madh

Mediale Vip

Ermali qenka në dietë, sapo e konfirmoi përmes një hamburgeri të madh

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 23:49
Ermal Fejzullahu

Ermal Fejzullahu është ndër emrat më të lakuar në estradën shqiptare.

Komentohet mjaft shumë për talentin e tij në muzikë, por nuk shpëton pa u komentuar edhe nga pamja fizike.

Edhe pse pak në mbipeshë, Ermali nuk e ka aspak këtë problem dhe ndjehet mirë me veten.

Image

Së fundi në Instastory ndau një fotografi, ku shihet se para vetes ka një hamburger të madh.

Madje ai ka bërë shaka me këtë gjë duke thënë se është në dietë.

Image

Ndryshe, ditët e verës ai i ka kaluar së bashku me familje nëpër vende luksoze.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat