Pamje nga festa madhështore me rastin e ditëlindjes së vajzës së Naim Tërnavës

Mediale Vip

Pamje nga festa madhështore me rastin e ditëlindjes së vajzës së Naim Tërnavës

Nga: H.O. Më: 23 shtator 2020 Në ora: 07:53
Refiqe Ternava

Refiqe Tërnava është vajza e kryeimamit të Kosovës, Naim Tërnava. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke treguar thuajse ҫdo hap të saj.

E në postimet e saj, nuk mund të mungonte edhe festa e ditëlindjes. E rrethuar me shoqe në një ambient luksoz dhe servim luksoz, Refiqja ka shpërndarë fotot në rrjetet sociale. Ndërsa urimet nga shoqëria nga qenë të shumta.

Më poshtë gjeni disa foto nga kjo festë:/Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat